Get Adobe Flash player

اولین دوره مابقات آمدگی و نبرد به مدت ۴ روز از تاریخ ۱۴ فروردین تا ۱۷ فروردین در منطقه زیبای لاشک کجور برگزار شد که در پایان به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا گردید.

اسامی نفرات برتر اولین دوره مسابقات آمادگی و نبرد:

۱- گوریا محمدی

۲- سپهر جهانگیر

۳-مهدی رفیعی

در این دوره از رقابت ها ۸ ورزشکار در ۷ مرحله به رقابت پرداختند و در هر مرحله نفرات اول تا سوم جوایز ارزنده ای دریافت نمودند.

مسابقات آمادگی و نبرد تلفیقی از رشته های ورزشی مختلفی است که به صورت چندگانه و مرحله برگزار میشود.در هر مرحله نفرات برتر مشخص شده و در پایان رقابت ها مجموع امتیازات، آماده ترین ورزشکار را مشخص میکتد.

این مسابقات به صورت دوره ای برگزار مشود؛ آیتم های این دوره از مسابقات ترکیبی از رشته های دو و میدانی، ژیمناستیک، کوهنوردی، تیراندازی، تیروکمان، وزنه برداری، کراسفیت و دوی کوهستان بود.

برندهای حامی این دوره ، طلا و جواهر کیا گالری ، تجهیزات ورزشی آرنا کراسفیت ، نوشیدنی داینامین ، گروه ورزش مارکتینگ و اپلیکیشن کرفس و شبکه لنز اسپرت بودند.

باشگاه های حامی این دوره:

راسپینا ، تیراندازی و بولینگ باشگاه انقلاب ، سهیل استار ، پاد ، سی نگین و پارسیا

ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات از باشگاه های راسپینا ، پاد ، سهیل استار ، اکسیژن ، سی نگین و تیراژه بوده و از سطح آمادگی جسمانی بالایی برخوردار بودند.

گفتنی است بخش تیراندای و کمان مسابقات توسط گروه ورزش مارکینگ – برگزار کننده تورهای ورزشی رفاهی سازمانها – برنامه ریزی و اجرا گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مسابقات می توانید به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مراجعه فرمایید:

https://t.me/FFClub13ir

https://www.instagram.com/ffclub13

شما میتوانید این ویژه برنامه رو به زودی در شبکه لنزاسپرت مشاهده فرمایید

https://app.lenz.ir:64004/live